Šiandien, ko gero, ginčuose dėl saulės elektrinės naudos Lietuvos klimato sąlygomis jau padėtas taškas, o saulės elektrinės nauda nuosavame name ar sodyboje mažai kas abejoja.

Šiai dienai name ar sodyboje galima įsirengti iki 10 kilovatų saulės elektrinę. Tokio dydžio saulės elektrinė per metus gali pagaminti tiek elektros, kiek vidutiniškai per metus net nesunaudoja vidutiniai namai (šiltąjį sezoną, kuomet ilgas šviesusis paros metas, pagamintas ir Jūsų namuose iškart nesunaudotas energijos perteklius būtų perduodamas į elektros tinklą, o kuomet dienos bus trumpesnės ir Jūsų saulės elektrinė gamins mažiau, iš elektros tinklų už nustatytą mokestį, sudarantį apytikriai ketvirtadalį standartinio elektros tarifo kainos „pasaugotą“ elektrą atsiimsite.

Todėl skaičiuojant per metus, galite pasigaminti visą savo namams reikalingą elektrą.

Mes sakome: „saulės elektrinė – tai paprasta“!

Kiekvieno kliento atvejis yra individualus, tačiau stengiamės nevarginti savo klientų techninėmis detalėmis ir „plonybėmis“ – iš saulės elektrinės įrengimo nesistengiame padaryti „raketų mokslo“.

UAB „Solarteka“ specialistai padės jums įvertinti kokio dydžio saulės elektrinė būtų tinkamiausia.

Jei elektros energiją naudojate taupiai, galite išsiversti ir su mažesnės galios – 5 ar 7 kilovatų galios saulės elektrine.

Mūsų įmonė padės jums sutvarkyti dokumentus, būtinus norinti tapti elektrą gaminančiu vartotoju (t. y. tokiu, kuris elektrą ne tik gamina, bet ir tiekia į elektros tinklą), parengs saulės elektrinės projektą ir ją įrengs, o jums pageidaujant atliks ir profilaktinės techninės priežiūros darbus.

Sutaupymo skaičiuoklė

Mėnesinės išlaidos Eur.

Įveskite savo mėnesines elektros sąnaudas ir sužinokite kiek sutaupytumėte naudojant Saulės energiją!

Sutaupoma per metus
0.00 Eur

Vidutiniškos el. Sąnaudos per mėnesį
0.00 kWh

Elektrinės rekomenduojamas galingumas
0.00 kWp