SVARBI INFORMACIJA NORINTIEMS ĮSIRENGTI SAULĖS ELEKTRINĘ

Su Europos sąjungos parama.

Fizinis asmuo – vieno buto pastato (namo), buto arba sodo namo savininkas, kurio nuosavybė yra registruota Valstybės Įmonės Registrų centro nekilnojamojo turto registre (toliau – VĮ Registrų centras), ir kuris įrengtos elektrinės energiją naudos viename ar keliuose savo objektuose. Saulės elektrinė gali būti ir geografiškai nutolusi nuo vietos, kurioje naudositės elektra – pavyzdžiui, elektrinė pastatoma žmogaus sklype, o elektra vartojama jo bute.

Paramą administruoja Aplinkos projektų valdymo agentūra prie Aplinkos ministerijos (APVA).

Šiame kveitime pasinaudoti parama, skiriama 323 eurai už kiekvieną įrengtos saulės elektrinės kilovatą galios. Pavyzdžiui, jei įsirengėte 3 kW galios saulės elektrinę, galite gauti 969 eurų kompensaciją už įsirengtą elektrinę. Jei įsirengėte 10 kW galios elektrinę – galite gauti 3230 eurų kompensaciją. Elektrinė gali būti ir galingesnė už 10 kW, tačiau kompensuojama iki 10 kW galios, t. y. makasimali kompensacijos suma – 3230 eurų.

  1. Pateikti paraišką internetu portale APVA: apvis.apva.lt (mūsų įmonės specialistai padeda tai padaryti);
  2. Sumontuoti saulės elektrinę. Tam darbui padaryti skiriamas terminas yra 9 mėnesiai. Mes padarysime daug greičiau.
  3. Pateikti informaciją ir dokumentus apie įrengtą saulės elektrinę internetu ten pat, kur teikėte paraišką (parengti dokumentus ir juos pateikti taip pat padėsime). Po dokumentų ir informacijos patikrinimo APVA pinigus perves tiesiog į Jūsų sąskaitą.

Reikia pagalbos? Mes pasiruošę atsakyti į visus klausimus

Scroll to Top