Kokybiškai, patikimai ir greitai

Įrengiame saulės elektrines

Nuo detalios konsultacijos ir optimaliausio Jūsų poreikiams sprendimo radimo, iki pilno jo įgyvendinimo bei veikiančios saulės elektrinės Jūsų objekte.

Saulės elektrinių įrengimas

PRIVATIEMS ASMENIMS

Saulės elektrinės ant namų/pirčių/kitos paskirties objektų stogų arba ant žemės įrengimas

ATSIPERKAMUMAS

Saulės elektrinų nauda šiandien nebekelia abejonių. Name ar sodyboje įrengta iki 10 kilovatų saulės elektrinė per metus gali pagaminti tiek elektros, kiek per metus net nesunaudos vidutiniai namai, o jei esate taupūs, galbūt Jums užtektų ir 5 kW galios.

PAPRASTUMAS

Dabar iki 30 kilovatų galios saulės elektrinę galima įsirengti supaprastinta tvarka, o parengus projektą, nors ir iki 500 kW. „Solarteka“ specialistui nustačius ir su užsakovu suderinus elektrinės galios poreikį, padėsime sutvarkyti visus dokumentus, būtinus norint tapti elektrą gaminančiu vartotoju.

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

Šiltuoju sezonu pagamintas ir Jūsų iškart nesunaudotas energijos perteklius perduodamas į elektros tinklus, o sutrumpėjus dienoms, iš ten susigrąžinamas už „pasaugojimo“ mokestį. Mokestis sudaro trečdalį buitiniams vartotojams nustatytos kainos (dabar tai – 0,05 eur/kWh).

LENGVA PRIEŽIŪRA

Saulės elektrinės nereikalo daug priežiūros ir turi ilgus garantinius laikotarpius. O jums pageidaujant atliksime ir profilaktinės techninės priežiūros darbus. Bei visada patarsime iškilus klausimams.

Norėtumėte nemokamos konsultacijos?

Saulės elektrinių įrengimas

JURIDINIAMS ASMENIMS

Esame patyrusi ir kompetetinga įmonė, kurios didžioji dalis darbų įgyvendinti Vokietijoje pagal itin griežtus reikalavimus, tad žinome, kaip dirbti efektyviai, saugiai ir kokybiškai.

INDIVIDUALUS SPRENDIMAS

Kiekvieno verslo poreikiai yra individualūs, todėl ir sprendimą pritaikisime specialiai Jūsų įmonei. Priežastis – saulės elektrinę optimaliausia įsirengti tokią, kad jos per metus pagamintos  elektros energijos kiekis, neviršytų objekto suvartojamos. „Solarteka“ padės pasirinkti tinkamiausios galios elektrinę, įvertinusi Jūsų įmonės elektros vartojimo specifiką.

KAŠTŲ OPTIMIZAVIMAS

Ekonomiškai naudingiausia įmonei tokia saulės elektrinė, kokios pagaminta energija suvartojama iš karto – nepateikiant į tinklus „pasaugoti“, nes saulės elektrinėje pagaminta ir iškart suvartota, tinkluose „nepasaugota“, elektra verslui nekainuoja nieko.

Norėtumėte nemokamos konsultacijos?

PATIRTIS. KOKYBĖ. GREITIS.

Būtent tai yra ,,Solarteka"

Susisiekite su mumis dabar

Ir pasirūpinsime, jog prie mūsų klientų sąrašų prisidėtų dar vienas laimingas ir mūsų darbu patenkintas užsakovas.

Darbais, ne žodžiais.

Mūsų įgyvendinti projektai

Ką apie mūsų saulės elektrinių įrengimą kalba klientai:

Pradėkite taupyti jau dabar!

Įsirenkite saulės elektrinę!

Užklausos forma:

DIRBAME VISOJE LIETUVOJE

Bet jeigu norėtumėte užsukti pas mus konsultacijai gyvai, tai mūsų namų biuras įsikūręs Trakuose, Vytauto g. 19, LT-21105

Scroll to Top