Saulės elektrinių įrengimas privatiems ir juridiniams asmenims.

Nuo detalios konsultacijos ir optimaliausio Jūsų poreikiams sprendimo radimo, iki pilno jo įgyvendinimo bei veikiančios saulės elektrinės Jūsų objekte.

0 +
Įrengtų saulės elektrinių
0 +
Profesionalų komanda

Per tiek metų veiklos joks projektas mūsų nebestebina...

Saulės elektrinių įrengimas

PRIVATIEMS ASMENIMS

Saulės elektrinės ant namų/pirčių/kitos paskirties objektų stogų arba ant žemės įrengimas

ATSIPERKAMUMAS

Saulės elektrinų nauda šiandien nebekelia abejonių. Name ar sodyboje įrengta iki 10 kilovatų saulės elektrinė per metus gali pagaminti tiek elektros, kiek per metus net nesunaudos vidutiniai namai, o jei esate taupūs, galbūt Jums užtektų ir 5 kW galios.

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

Šiltuoju sezonu pagamintas ir Jūsų iškart nesunaudotas energijos perteklius perduodamas į elektros tinklus, o sutrumpėjus dienoms, iš ten susigrąžinamas už „pasaugojimo“ mokestį. Mokestis sudaro trečdalį buitiniams vartotojams nustatytos kainos (dabar tai – 0,05 eur/kWh).

PAPRASTUMAS

Dabar iki 30 kilovatų galios saulės elektrinę galima įsirengti supaprastinta tvarka, o parengus projektą, nors ir iki 500 kW. „Solarteka“ specialistui nustačius ir su užsakovu suderinus elektrinės galios poreikį, padėsime sutvarkyti visus dokumentus, būtinus norint tapti elektrą gaminančiu vartotoju.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Saulės elektrinės nereikalo daug priežiūros ir turi ilgus garantinius laikotarpius. O jums pageidaujant atliksime ir profilaktinės techninės priežiūros darbus. Bei visada patarsime iškilus klausimams.

INDIVIDUALUS SPRENDIMAS

Kiekvieno verslo poreikiai yra individualūs, todėl ir sprendimą pritaikysime specialiai Jūsų įmonei. Priežastis – saulės elektrinę optimaliausia įsirengti tokią, kad jos per metus pagamintos elektros energijos kiekis neviršytų suvartojamo. „Solarteka“ įvertinusi Jūsų įmonės elektros vartojimo specifiką padės pasirinkti tinkamiausios galios elektrinę.

KAŠTŲ OPTIMIZAVIMAS

Ekonomiškai naudingiausia įmonei tokia saulės elektrinė, kokios pagaminta energija suvartojama iš karto – nepateikiant į tinklus „pasaugoti“, nes saulės elektrinėje pagaminta ir iškart suvartota, tinkluose „nepasaugota“, elektra verslui nekainuoja nieko.

Saulės elektrinių įrengimas

JURIDINIAMS ASMENIMS

Esame patyrusi ir kompetentinga įmonė, kurios didžioji dalis darbų įgyvendinti Vokietijoje pagal itin griežtus reikalavimus, tad žinome, kaip dirbti efektyviai, saugiai ir kokybiškai.

Atitinkame griežčiausius reikalavimus

Mūsų įmonė ne tik atitinka visus Valstybės keliamus reikalavimus bei turi visus atestatus, bet ir atitinka ISO standartus, turi jos pažymėjimus. Taip pat įmonėje įdiegti darbo optimizavimo procesai, kurie yra standartizuoti. Maža to, dirbame ir Vokietijoje, kurioje reikalavimai įmonėms yra dar aukštesni.

VERT atestuoti

Tarptautinė ISO sertifikacija

Integruotos sistemos politika

Atitinkame griežčiausius ES reikalavimus ir dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse.

Nebėra priežasčių neturėti saulės elektrinės, kai atsiperkumamas aiškus, o

mūsų paslaugas galite įsigyti specialiomis sąlygomis.

Įsigydami “Solarteka” prekes ir paslaugas galite pasinaudoti lizingo paslauga, kurią teikia AS Inbank. Taigi savo išsirinktas prekes ar paslaugas gausite iš karto, o mokėsite dalimis pagal pasirinktą įmokų grafiką, taip pasiekdami lengvą atsiperkamumą.

DĖMESIO! Jei paskolos paraišką pildysime mes, jums bus sudarytos geresnės finansavimo sąlygos dėl mažesnių palūkanų kreditoriui, nei jei kreipsitės patys.

SVARBI INFORMACIJA NORINTIEMS ĮSIRENGTI SAULĖS ELEKTRINĘ

Su Europos Sąjungos parama.

Fizinis asmuo – vieno buto pastato (namo), buto arba sodo namo savininkas, kurio nuosavybė yra registruota valstybės įmonės Registrų centro nekilnojamojo turto registre (toliau – VĮ Registrų centras) ir kuris įrengtos elektrinės energiją naudos viename ar keliuose savo objektuose. Saulės elektrinė gali būti ir geografiškai nutolusi nuo vietos, kurioje naudositės elektra – pavyzdžiui, elektrinė pastatoma žmogaus sklype, o elektra vartojama jo bute.

Paramą administruoja Aplinkos projektų valdymo agentūra prie Aplinkos ministerijos (APVA).

Šiame kveitime pasinaudoti parama, skiriama 323 eurai už kiekvieną įrengtos saulės elektrinės kilovatą galios. Pavyzdžiui, jei įsirengėte 3 kW galios saulės elektrinę, galite gauti 969 eurų kompensaciją už įsirengtą elektrinę. Jei įsirengėte 10 kW galios elektrinę – galite gauti 3230 eurų kompensaciją. Elektrinė gali būti ir galingesnė už 10 kW, tačiau kompensuojama iki 10 kW galios, t. y. makasimali kompensacijos suma – 3230 eurų.

  1. Pateikti paraišką internetu portale APVA: apvis.apva.lt (mūsų įmonės specialistai padeda tai padaryti);
  2. Sumontuoti saulės elektrinę. Tam darbui padaryti skiriamas terminas yra 9 mėnesiai. Mes padarysime daug greičiau.
  3. Pateikti informaciją ir dokumentus apie įrengtą saulės elektrinę internetu ten pat, kur teikėte paraišką (parengti dokumentus ir juos pateikti taip pat padėsime). Po dokumentų ir informacijos patikrinimo APVA pinigus perves tiesiog į Jūsų sąskaitą.

Ką kalba klientai?

Taip pat užpildant šią formą: